POLTURIZM

KROJANTY
Prywatna Klinika Rehabilitacyjna

POLSKA - POMORSKIE
89-620 Chojnice
18 Pułku Ułanów Pomorskich 7
tel.: 48 52 398 56 56
tel.: 48 52 398 56 06

www.krojanty-klinik.pl
krojanty-klinik@krojanty-klinik.pl


POLTURIZM

карта

POLTURIZM POLTURIZM POLTURIZM POLTURIZM
Наш лікувальний комплекс із побудованою в XVIII і XIX віці Садибою Krojanty - оточений 15 гектарами старого парку, а від західної сторони прилягає більш 100 гектарів державних лісів відмінних для прогулянок і екскурсій. Krojanty - село розташоване в центрі Борів Тухольських (Bory Tucholskie), 5 км від Національного Парку й на відстані декількох кілометрів від чудового озера Хажиковського (Charzykowskie).

Це місце розташування створює умови не тільки для прогулянки в тиші але також для романтичних екскурсій бричкою, верхової їзди або велосипедних прогулянок.

Заповідник біосфери створений на нашій території гарантує своєрідний мікроклімат і гарантує відновлення фізичних сил, а також зняття психічної напруги.

Перша в 2002 році в рейтингу приватних лікарень в галузі ревматології й реабілітації згідно з рейтингом щотижневика "Wprost". ЕЛІТНА ПРИВАТНА РЕАБІЛІТАЦІЙНА КЛІНІКА (ми лікуємо від 1990 року) знаходиться в спеціальній зоні Національного Парку БОРИ ТУХОЛЬСЬКЄ (Bory Tucholskie)поморське воєводство.

Уже 17 років ми, як одні з небагатьох у Європі спеціалізуємося в безопераційному лікуванні дегенерації міжхребтового диску (остеохондроз), як у шийному так і в попереково-крижовому відділі хребта нефармакологічними методами (тобто без ліків). Лікуємо різні види неврологічних болів, що як загострюються, так і хронічних. Вже через 3-4 тижні можна повернутися на роботу й до життя БЕЗ БОЛЮ!!!

Під час попереднього обстеження лікарі фахівці порекомендують Вам відповідну для даної хвороби (остеохондроз, ішіас, головні болі або інше) терапію з урахуванням додаткових нездужань, віку, загального здоров'я. Забезпечуємо цілодобову опіку лікарів і медсестер, додаткову програму для відпочинку й рекреації й серцеву сімейну атмосферу. У клініці турботою про Ваше здоров'я займається більше 40 людин.
POLTURIZM POLTURIZM POLTURIZM POLTURIZM
Готельна частина клініки в Кроянтах (Krojanty) забезпечує високий стандарт послуг в 3 основних будинках і сільському будиночку Ідилія або в будиночку Під вербами (котедж WAGA).

Усі кімнати обладнані ванною кімнатою, телевізорами й телефонами, сейфами. Будиночок "Ідилія" і "Будиночок під вербами" не мають супутникового телебачення. Дивитися можна тільки канали I і II TVP, а також POLSAT. Кімнати в Старому Дворі обладнані в основному стильними історичними меблями, що створює особливу атмосферу.
POLTURIZM POLTURIZM POLTURIZM POLTURIZM
Реабілітаційна поліклініка "Кузня Здоров'я"(Kuznica Zdrowia)

Приймає пацієнтів від кінця 2006 року. Це надсучасна поліклініка для реабілітації органів руху. За цю поліклініку клініка отримала титул HIT Pomorza, тобто відзнаку присуджувану щорічно владою поморського воєводства. Це для нас велика честь, тому що голосують потенційні пацієнти, а також тому, що це вже третя відзнака для Кроянт (Krojant) від 2004 року.

Кузня Здоров'я вписана в систему лікування хворих Клініки - Кроянти, причому послугами клініки можуть користуватися також пацієнти Національного Фонду Здоров'я хойніцкєго повяту.

Ми зібрали там сучасне реабілітаційне обладнання, а також застосували екологічні системи опалення, підігріву води й очищення повітря у вигляді теплових насосів і сонячного опалення діючих у повністю автоматичному режимі.
POLTURIZM POLTURIZM POLTURIZM POLTURIZM
Повят Хойницький це територія надзвичайно приваблива для туристів в будь-який час року. Чисте повітря, ріки й озера, величезні території Борів Тухольських, цікавий і різноманітний рельєф району, багатство природи, різноманітна пропозиція проведення вільного часу, об'єднане з відомим не тільки в Польщі гостинністю мешканців, гарантують туристам і відпочиваючим задоволення перебуванням на Хойницької і Заборської Землі.

Спокій і тишу відшукають ті, хто мріють про відпочинок від шуму й поспіху міського життя. Хазяї запрошують у прекрасно розташовані лісові сторожки, агротуристичних квартир, пансіонатів. Тобі з Вас, хто віддають перевагу більш активним формам відпочинку напевно не будуть нудьгувати. Тут Вас очікують цікаві байдаркові, велосипедні й пішохідні траси. Можна й смачно з'їсти й розважитися. Сприяють цьому нові дискотеки, клуби, пивні бари, народні гулянки на свіжому повітрі, усякі відкрити й місцеві спортивні змагання. Дні Борів Тухольських приваблюють у липні численних туристів, а екологічні ярмарки притягають також фахівців із усього світу.

Туристичні достоїнства: Державний Заповідник Бори Тухольськє, Заборський Ландшафтний Парк, Водні траси Брда (Brda)і Збжиця (Zbrzyca), Кам'яні Кола в Лесні (Lesno)і в Одрах (Odry), костьол у Лесні (Lesno), Старе Місто в Хойницях (Chojnice), культура й кашубська мова.
POLTURIZM POLTURIZM POLTURIZM POLTURIZM